Star Shell earring (enkel)
Deze signature statement oorbel is een ware blikvanger! Super als enkele oorbel, of in combinatie met een of meerdere van onze andere oorbellen.
Deze oorbel wordt verkocht per stuk (wil je een set, bestel er dan twee).
MATERIAAL
Alle sieraden worden met de hand door ons in Nederland gemaakt, en worden vervaardigd met hoogwaardige kwaliteit edelstenen en RVS onderdelen die niet verkleuren.
Door dit tijdloze, vrolijke en opvallende design steel jij 100% de show, in welke situatie dan ook. De sieraden van Navalon & Danté zijn voor de zelfverzekerde vrouw die middels haar stijl graag laat zien wie ze is en waar ze voor staat. Deze oorbel laat zich gemakkelijk combineren met zowel een stoere, als vrouwelijke outfit. Ook kan de oorbel heel goed enkel, als set, of in combinatie met onze andere kettingen worden gedragen. Bekijk alle sieraden van de Navalon & Danté X Rebecca collecties.